Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

DMG Hack

DMG Hack Metin2

DMG Hack to konkretne narzędzie stworzone tylko do jednego celu, zarobku oraz farmingu. Działa na większości prywatnych serwerów Metin2 i jest systematycznie aktualizowany. Zapytasz jak to działa? DMG Metin2 ma wiele funkcji, które usprawnią naszą rozgrywkę nawet dziesięciokrotnie. Jedną z głównych jest WaitHack oraz DMG na marmur polimorfii, które są zbawieniem podczas monotonnych dungeonów, dodając do tego automatyczne zbijanie bossów ze zmianą channeli to prawdziwe cudo. Możemy używać naszego bot’a na wiele sposób, umożliwia nam to rozbudowany system, który opisze wam poniżej.

DMG Hack Pobierz

Lista obsługiwanych serwerów

Aktualizacja 12.07.2022

DMG Hack VirusTotal M2Mody 2022

Antywirus zgłasza ostrzeżenie przy próbie otworzenia pliku. Czy dokument zawiera wirusy?

Absolutnie! Antywirusy z reguły nie tolerują aplikacji z własnym stylem kodowania, przez co mniej popularne czyt. darmowe programy typu Avast, McAffe, AVG wyślą ostrzeżenie o ewentualnym zagrożeniu, jednak nie ma się co przejmować, aplikacja jest w pełni przyjazna dla środowiska stanowiącego system operacyjny komputera. W razie problemów z podobnym alertem należy zastosować się do jednego z poniższych rozwiązań:

 • Dodać wyjątek do usługi Zabezpieczenia Systemu Windows -> Klik
 • Wyłączyć ochronę antywirusową w programie Zabezpieczenia Systemu Windows -> Klik
 • Zatrzymać osłonę zainstalowanego oprogramowania antywirusowego

Zapraszam Cię także do zapoznania się z pojęciem Adware.


Funkcje DMG Hack

DMG Hack Metin2

WaitHack czyli główna funkcja naszego DMG, mnoży i przyspiesza zadawane obrażenia, zgodnie z ustaloną wartością dystansową, jak również

 • 1 Hit – One Hit Killer (działa na serwerach słabo zabezpieczonych)
 • DMG Skill – mnoży zadawane obrażenia z umiejętności według wybranego współczynnika (tylko serwery bez zabezpieczeń)
 • DMG podczas jazdy zwiększa zadawane obrażenia podczas ruchu z możliwością użycia nieodpychania przez nieprzyjaciół (NOK).

Atak na cel atakuje wybrany przez nas obiekt i skupia się tylko na nim, korzystamy z niego podczas zbijania bossów.

DMG na Marmurze Polimorfii mnoży zadawane obrażenia przeciwnikom podczas przemiany w potwora, dodatkowo możemy ustawić dystans uderzenia, ponadto

 • WallHack – przechodzenie przez ściany
 • Auto Atak, czyli mechaniczne atakowanie potworów z funkcją symulacji bicia bronią
 • Auto. PŻ/PE – automatyczne uzupełnianie straconych punktów życia/energii
 • Dopalacze – samoczynne używanie wszystkich wzmocnień
 • Pickup – podnoszenie wszelkich przedmiotów
 • Wykrywacz GM – informacja o mistrzu gry w pobliżu z funkcją ustawień np. autologout
 • Auto. PW – wysyła wiadomości według ustalonego formatu
 • CrashMap – usuwa wszelkie obiekty, nic nas nie blokuje

DropBot Metin2

Automatycznie atakuj Bossy to proces zastępowania nas jako graczy, do mechanicznego zbijania potworów z opcją pozostania na ich respie.

Samoczynne zbieranie kwiatów, kucie żył (także na autorskich kopalniach serwerowych) i atakowanie metinów to zautomatyzowany system zarobkowy, który wykonuje nasz DropBot podczas nieobecności.

Wstawanie po zgonie, z możliwością ustawienia procentu zregenerowanego PŻ przed rozpoczęciem, a także

 • Zmień Channel – zmienia kanały według schematu i losowych wartości czasowych CH1, CH2, CH3, CH4…
 • Zaloguj za pomocą zapisanego konta to procedura logowania z opcją zapisu oraz dodatkowych  ustawień, bardzo pomocne w przypadku słabego połączenia internetowego
 • Biolog, Kolekcjoner, Alchemik – oddaje przedmioty do misji

Po pobraniu Bot’a z oficjalnej strony Metin2Mody.pl, uruchom Klient gry, następnie aplikację DMG Hack z uprawnieniami administratora i skonfiguruj według przedstawionych zaleceń.

W razie ewentualnych problemów z połączeniem lub uruchomieniem programu, zajrzyj do działu Pomoc tam znajdziesz zestaw narzędzi naprawczych oraz zbiór gotowych porad.

Sprawdź także nasze pozostałe programy:


Extra Tagi (Ignoruj)

#dmg hack, #dmg metin2, #dmg do metin2, #dmg hack metin 2, #dmg bot metin2, #dropbot metin2, #dmg hack 2022, #cheat dmg metin2, #dmg do metin2 priv, #dmg metin2 hack, #dmg wh nok metin2, #metin2 dmg, #dmg hack chomikuj, #metin2 cycu dmg, #cheat dmg mpc forum, #dmg metin2 epvp, #dmg metin2mod, #dmg na prywatny serwery metin2, #dmg private servers metin2, #dmg hack download, #dmg hack metin2 pobierz, #dmg metin2 pl, #metin2 legend dmg hack, #dmg m2bob, #dmg metin2mody, #mod dmg metin2, #dropbot, #dmghack, #dmg, #waithack, #one hit killer metin2, #dmg skill, #dmg na marmur polimorfii, #waithack metin2, #auto atak metin2, #automatyczne zbijanie bossów metin2, #dmg metin 2, #dmg na marmur metin2, #auto zbijanie metinów, #zbieranie kwiatów metin2, #automatyczny biolog metin2, #expbot metin2, #wh metin2, #nok metin2, #metin2 bot, #hack dmg, #metin2 hack, #boty do metin2, #multihack, #d m g hack metin2, #dzialajacy dmg metin2

error: Treści są chronione!