Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

FishBot na Spacje

FishBot na Spacje Metin2

FishBot na Spacje to specjalna wersja na prywatne serwery Metin2, działa na podstawie algorytmów odpowiadających za ilość przyciśnięć „Spacji”, czyli systemu który stosowany jest aktualnie na +/- 50% privów MT2. Aplikacja posiada unikalny Anti-Cheat stworzony specjalnie pod serwery, które cieszą się największą popularnością na dany okres i głównie na nich się skupiamy (jednak nie tylko), omija on wiele nowych zabezpieczeń i jest ciągle aktualizowany. Działa na większości serwerów z tym modułem łowów.

FishBot na Spacje Pobierz

Lista obsługiwanych serwerów

Aktualizacja 10.07.2022

FishBot na Spacje VirusTotal M2Mody 2022

Antywirus zgłasza ostrzeżenie przy próbie otworzenia pliku. Czy dokument zawiera wirusy?

Absolutnie! Antywirusy z reguły nie tolerują aplikacji z własnym stylem kodowania, przez co mniej popularne czyt. darmowe programy typu Avast, McAffe, AVG wyślą ostrzeżenie o ewentualnym zagrożeniu, jednak nie ma się co przejmować, aplikacja jest w pełni przyjazna dla środowiska stanowiącego system operacyjny komputera. W razie problemów z podobnym alertem należy zastosować się do jednego z poniższych rozwiązań:

 • Dodać wyjątek do usługi Zabezpieczenia Systemu Windows -> Klik
 • Wyłączyć ochronę antywirusową w programie Zabezpieczenia Systemu Windows -> Klik
 • Zatrzymać osłonę zainstalowanego oprogramowania antywirusowego

Zapraszam Cię także do zapoznania się z pojęciem Adware.


Funkcje FishBot na Spacje

FishBot na Spacje Metin2

System FishBot na Spacje to algorytm odpowiadający za łowy z pomocą spacji, a dokładniej ilość przyciśnięć, która jest wysyłana przez serwer, aplikacja ma wiele opcji takich jak

 • Opóźnienie oraz Trwanie z maksymalną wartością 300
 • Przycisk odpowiadający za łowienie (domyślnie Spacja)
 • Licznik wczytuje i wysyła ilość kliknięć

a także trzy opcje łowów, pierwszą są pola odpowiadające za chat, czyli pobierania jest wartość tekstowa i wysyłana do bot’a. Drugim systemem są dymki, czyli pobierana jest liczba wyświetlana nad głową naszej postaci, a ostatnią z trzech są obrazki czyli ilość przedstawionych „rybek”.

FishBot Space MT2

Wybór przynęty, z której będziemy korzystać z opcją automatycznego kupowania oraz możliwość dodania nowej, a także

 • Zabijanie, sprzedawanie oraz pieczenie ryb
 • Otwieranie małży
 • Wyrzucanie zbędnych przedmiotów
 • Samoczynne ulepszanie wędki u Rybaka

Główne ustawienia FishBot’a czyli system zabezpieczeń podczas nieobecności, a dokładniej celowy % porażki oraz losowy czas pomiędzy kliknięciami i turami, wartości są możliwe do zmodyfikowania i najlepsze nominały wymagają testów, przez wzgląd na różne systemy serwerowe.

Anti-Cheat aplikacji skupia się na najpopularniejszych serwerach na dany okres, aktualnie Esgaroth, PangeaYt2, Samia, Valium, Glador oraz Egoria i jest ciągle aktualizowany zgodnie z update’ami i nowymi systemami zabezpieczeń

System bezpieczeństwa to między innymi, podgląd logów oraz automatyczne odpowiadanie na prywatne wiadomości z możliwością dostosowania ich dla własnych potrzeb (zakładka ustawienia), ponadto

 • CH.rotation – zmienia kanał co kilka/kilkanaście złowionych ryb (algorytm – wartości losowe)
 • Auto logIN/OUT – funkcja automatycznego logowania oraz wylogowywania gdy zajdzie taka potrzeba
 • GM.protect – wylogowuje nas serwera, zaraz po zalogowaniu GM na serwerze

Po pobraniu Bot’a z oficjalnej strony Metin2Mody.pl, uruchom Klient gry, następnie aplikację FishBot na Spacje z uprawnieniami administratora i skonfiguruj według przedstawionych zaleceń.

W razie ewentualnych problemów z połączeniem lub uruchomieniem programu, zajrzyj do działu Pomoc tam znajdziesz zestaw narzędzi naprawczych oraz zbiór gotowych porad.

Sprawdź także nasze pozostałe programy:


Extra Tagi (Ignoruj)

#fishbot na spacje 2022, #fishbot samia.pl, #fishbot glador-mt2.pl, #fishbot on space, #fishbot na spacje samia, #fishbot na spacje glador, #fishbot na spacje mpc, #fishbot na spacje youtube, #fishbot na spacje 2022 chomikuj, #fishbot na spacje metin2 pobierz, #fishbot na spacje metin2mody, #fishbot na spacje metin2mod, #fishbot metin2mod, #fishbot pobierz za darmo, #fishbot on space 2022, #best fishbot on space, #fishbot na kliknięcia, #fishbot na ilość kliknięć, #fishbot na dymki, #najnowszy fishbot metin2 2022, #metin2 fishbot na spacje, #metin2 fishbot download, #autołowy metin2, #glador hack, #samia hack, #glador fishbot new, #samia fishbot new, #new system fishbot metin2, #nowy system fishbot metin2, #fishbot spacja, #fishbot na przycisk, #fishbot na kilkanie, #fishbot valium, #fishbot na spacje egoria, #fishbot pangeayt2 2022, #fishbot esgaroth, #fb metin2, #fishbot, #metin2

error: Treści są chronione!