Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

SwitchBot

SwitchBot Metin2


SwitchBot inaczej Bonus Switcher czyli Hack, który automatycznie miesza nasze przedmioty w ekwipunku. Jest to proste narzędzie i aktualnie każdy prywatny serwer z niego korzysta, jednak nasza wersja jest o wiele bardziej rozbudowana co czyni ją bardziej funkcjonalną.

Aplikacja BS posiada wiele funkcji przez które mamy znacznie więcej możliwości, możemy ustawić bonusy alternatywne, dzięki którym nie zmarnujemy wszystkich dostępnych zmianek (zaczarowań przedmiotu), a dodatkowo możemy zarobić na bonusach, których aktualnie nie potrzebujemy lub zaoszczędzi nam wysiłku. Nasz system posiada także możliwość zmiany bonów 6/7 oraz ma wiele innych przydatnych zastosowań.
SwitchBot Pobierz

Lista obsługiwanych serwerów

Aktualizacja 11.04.2022

SwitchBot VirusTotal Metin2Mody.pl

Antywirus zgłasza ostrzeżenie przy próbie otworzenia pliku. Czy dokument zawiera wirusy?

Absolutnie! Antywirusy z reguły nie tolerują aplikacji z własnym stylem kodowania, przez co mniej popularne czyt. darmowe programy typu Avast, McAffe, AVG wyślą ostrzeżenie o ewentualnym zagrożeniu, jednak nie ma się co przejmować, aplikacja jest w pełni przyjazna dla środowiska stanowiącego system operacyjny komputera. W razie problemów z podobnym alertem należy zastosować się do jednego z poniższych rozwiązań:

  • Dodać wyjątek do usługi Zabezpieczenia Systemu Windows -> Klik
  • Wyłączyć ochronę antywirusową w programie Zabezpieczenia Systemu Windows -> Klik
  • Zatrzymać osłonę zainstalowanego oprogramowania antywirusowego

Zapraszam Cię także do zapoznania się z pojęciem Adware.


Funkcje SwitchBot

SwitchBot Download

  1. Zmiana bonusów 1-5 oraz możliwość wyboru bonusów alternatywnych, maksymalnie 4 możliwości
  2. Zmiana bonów 6-7 z wariantem wyboru zamienników
  3. Modyfikacja szybkości zmiany bonusów
  4. Wybór slotu w ekwipunku – wartość powinna dotyczyć przedmiotu, który będzie mieszany (przed rozpoczęciem pojawi się komunikat)
  5. Opcja wyboru wzoru, możliwość zapisu oraz ustawienia aplikacji

Switch Bot Metin2

Program Switch Bot działa na wszystkich dostępnych prywatnych serwerach Metin2, jest znacznie praktyczniejszy niż wbudowana wersja Klienta, bez problemu możemy mieszać kilka, a nawet kilkanaście przedmiotów za jednym razem. Kolejnym plusem jest to, że ilość uruchomionych bs’ów nie wpływa na obciążenie klienta gry, przez co nie występuje tzw. „czarny ekran”.

Po pobraniu Bot’a z oficjalnej strony Metin2Mody.pl, uruchom Klient gry, następnie aplikację SwitchBot z uprawnieniami administratora i skonfiguruj według przedstawionych zaleceń.

W razie ewentualnych problemów z połączeniem lub uruchomieniem programu, zajrzyj do działu Pomoc tam znajdziesz zestaw narzędzi naprawczych oraz zbiór gotowych porad.

Sprawdź także nasze pozostałe programy:


Extra Tagi (Ignoruj)

#switchbot, #switch bot, #bonusswitcher, #bonus switcher, #bs, #metin2, #bonus switcher hack, #switchbot download, #bonusswitcher metin2 2022, #switch bot do pobrania, #bonus switcher download, #switchbot hack, #bonuswitcher do pobrania, #switch bot metin2, #bs metin2, #switch bonus hack, #switch bonuser metin2, #bs hack chomikuj, #switch bot cheat, #bonus switcher by cycu, #bs kamermod, #switchbot private servers, #switch bot na privy, #bonusswitcher m2bob, #bs metin2mod, #bs mod do metin2, #bonus switcher epvp, #switchbot mpc forum, #dzialajacy bs metin2, #bonus switcher metin2 2022, #switchbot metin2 mody, #bs metin 2, #metin2 auto bonus switcher, #bonus switcher priv

error: Treści są chronione!