Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Metin2 Mobile

Metin2 Mobile v1.2

Metin2 Mobile to wersja umożliwiająca grę w Metina na urządzeniach przenośnych takich jak smartfon czy tablet. Temat Metin2 na telefon zyskał dużą popularność, a zainteresowanie rośnie z dnia na dzień, dlatego postanowiliśmy skontaktować się z PopuGames i zaoferować swoją pomoc nad projektem w wersji Polskiej na Android, iOS oraz Windows. Po kilku dniach otrzymaliśmy wiadomość zwrotną, że chętnie skorzystają z naszego wsparcia, następnie zawarliśmy umowę słowną i dzięki temu, możemy wam udostępnić Metin2 Mobile v1.2 w wersji Beta na oficjalnej stronie Metin2Mody.

Niestety aplikacja nie jest jeszcze dostępna w oficjalnym sklepie Google Play, App Store czy Sklepie Microsoft, dlatego postanowiliśmy stworzyć własny silnik, dzięki któremu w prosty sposób zainstalujemy grę mobilną na naszym urządzeniu.

Metin2 Mobile Android

Metin2 Mobile PobierzDownload | Herunterladen | İndir | скачать

*Po wykonaniu prawidłowo ankiety poprawnymi danymi (potwierdź swój adres mailowy) zostaniesz przeniesiony do hostingu plików Drive Google lub Mega.

Ok, tylko jak z tego korzystać? Cały proces jest bardzo prosty i zrozumiały, instalujemy aplikację Metin2 Mobile APK v1.2 na nasz komputer, następnie podłączamy urządzenie, na którym ma być zainstalowana aplikacja. Akceptujemy powiadomienie na naszym akcesorium o instalowaniu aplikacji z nieznanych źródeł, po chwili w naszej aplikacji Metin2Mobile powinien zmienić się status na „Połączono” oraz informacje o naszych urządzeniu takie jak nazwa, model, wersja oraz nasz adres IP.

Zgadzamy się na instalację M2M i cieszymy się grą w Metin2 na telefon lub tablet. Czeka nas jeszcze proces logowania, do wyboru mamy kilka opcji, jedną z najpopularniejszych jest „Zaloguj się przez Facebook” lub za pomocą naszego adresu e-mail.

Pamiętaj aby mieć zainstalowane sterowniki lub ewentualne oprogramowanie wspierające wasz smartfon lub tablet. W razie problemów, proszę zaktualizować swoje urządzenie do najnowszej wersji.

Do prawidłowej gry potrzebne jest stabilne połączenie internetowe. Śmiało możemy powiedzieć, że aplikacja nie potrzebuje dużo transferu, dlatego nie trzeba się o to martwić, ważne jest stałe połączenie oraz wysoki zasięg naszej sieci.

Metin2 Mobile iOS

W grze zastosowany jest prosty interfejs za pomocą wyświetlacza reagującego na dotyk, po lewej stronie element sterujący, natomiast po stronie prawej funkcja atakowania, używania umiejętności oraz mikstur. W interfejsie znajdziemy także chat globalny oraz podgląd postaci.

Aktualnie Metin2Mobile jest w fazie Beta i posiada znaczne ograniczenia, jednakże dostępne są te najważniejsze czyli tryb PVP, PVM oraz integracja z NPC. Metin2 na smartfon jest świetną inicjatywą do gry multiplayer ze znajomymi w szkole czy na wagarach w KFC itd.

Sprawdź sam! Pobierz Metin2 Mobile na swoje urządzenie przenośne i sprawdź najpopularniejszą grę MMORPG w wersji na małym ekranie.

Metin2 Mobile Download

Zapraszamy także do sprawdzenia naszych pozostałych aplikacji:

Kontakt:

Extra Tagi (Ignoruj)

#M2M, #Metin2 Mobile, #Metin2Mobile, #Metin2 na Telefon, #Metin2 na Tablet, #Metin2, #Metin2 2018, #Metin2 Mobile Amazon, #Metin2 Mobile Version, #Metin2 iOS, #Metin2 Android, #Metin2 Windows Phone, #Metin2 Mobile Beta, #Metin2 Mobile Pobierz, #Metin2 Mobile Download, #Metin2 Mobile do Pobrania, #Metin2 for Mobile, #Metin2 na Smartfona, #Metin2 Mobile 2018, #Metin2 Mobile Game, #Metin2 Mobile APK

error: Treści są chronione!