Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Aktualizacja 1.0.5

Aktualizacja 1.0.5 Metin2Mody.pl

Hej! Aktualizacja 1.0.5 Metin2Mody.pl, tak jak mówiliśmy wam w poprzedniej aktualizacji, przede wszystkim zajęliśmy się testowaniem kolejnych serwerów prywatnych najpopularniejszej MMORPG, a dokładniej Metin2. Na naszej liście jest ich całkiem sporo, ale skupiliśmy się na tych najbardziej popularnych. Głównie są to serwery najczęściej przeglądane, według wyników wyszukiwania takich jak Google czy Bing, a także według zainteresowania graczy oraz promocji danego serwera, są to najważniejsze dla nas bodźce, następnymi kluczowym czynnikami są stabilność, ilość graczy czy zabezpieczenia.

Metin2 Wallpaper 17
Autor: Cave

Dodano nowe serwery do Bonus Switcher, DMG/WH/NOK, FishBot, MultiHack

 • Almadia
 • Rivalia
 • Westia2
 • Dimari
 • Eloth
 • Argentus
 • Ageria

Są to najnowsze serwery prywatne Metin2, przetestowaliśmy je pod wieloma kątami i sprawdzaliśmy wiele możliwości, pomogli nam w tym przede wszystkim chętni, którzy interesują się naszym projektem, bez nich nie było by tak łatwo, za co oczywiście bardzo dziękujemy. Każdy test trwał, średnio 24h, wprowadziliśmy kilka poprawek i wszystko działa jak powinno, bez żadnych większych przeszkód. Będziemy sprawdzać działanie naszych aplikacji, na tych serwerach systematycznie, w razie problemów prosimy o kontakt.

Wprowadziliśmy także kilka poprawek związanych z platformą STEAM związanych z najnowszą aktualizacją serwerów globalnych, wyeliminowaliśmy błąd „Disconnected No Steam Log On”.

 

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź zakładkę POMOC

Zauważyłeś błąd? Zgłoś to! Napisz do nas na Mail lub Fanpage

Team Metin2Mody.pl

4 komentarze

 1. Dexs
  Dexs 22 maja 2017

  dodali Rivalie o tak <3

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

error: Treści są chronione!