Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Aktualizacja 1.1.0

Aktualizacja 1.1.0 Metin2Mody.pl

Serwerów Prywatnych

Hej! Kolejna z kolei Aktualizacja 1.1.0 Metin2Mody.pl dotycząca tylko serwery prywatne, które zostały dodane. Większa aktualizacja będzie po wprowadzeniu aktualizacji 17.4 na Metin2.pl

Nowe serwery

 • PangeaYt2
 • Ateron2
 • Mertial (oficjalnie)
 • Revastia(oficjalnie)
 • Balduria
 • RaviaMT2
 • Temerica
 • Enturis

Jak widać do kolekcji wjechało, aż osiem kolejnych serwerów, które został przetestowane pod kątem naszych narzędzi usprawniających grę, są to aktualnie najpopularniejsze serwery. Skupiliśmy się głównie na zabezpieczeniach, które stają się coraz obszerniejsze i jak można się domyśleć, potrzeba więc więcej czasu na jaki testowanie oraz obejście, jednakże to jest w tym najciekawsze.

Metin2 Wallpaper 22
Autor: Gameforge

Co dalej?

Czekamy na najnowszą aktualizację, która ma wyjść na dniach. Po update, sprawdzimy nasze aplikacje oraz podamy wam kilka zmian jakie zamierzamy wprowadzić. Nie wiemy dokładnie, jak będzie wyglądała świeża zmiana pod kątem zabezpieczeń, dlatego istnieje możliwość, że nasze aplikacje nie będą działały jakiś czas, o czym oczywiście was poinformujemy. Zapytasz dlaczego, skoro zwykle trwa to maksymalnie kilka godzin? Z wycieków wyczytaliśmy, że aktualne uaktualnienie Metin2 ma zmienić cały system GameGuard. Jak to dokładnie będzie wyglądać, nie mamy pojęcia, są to tylko spekulacje. Jednakże wolimy was poinformować o takiej ewentualności, ze swojej strony możemy zapewnić, że załatwimy to jak najszybciej się da, jednak wszystko wymaga czasu oraz testów.

Zapraszamy do sprawdzenia naszych programów

MultiHack
FishBot
Bonus Switcher
DMG/WH/NOK

 

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź zakładkę POMOC

Zauważyłeś błąd? Zgłoś to! Napisz do nas na Mail lub Fanpage

Team Metin2Mody.pl

4 komentarze

 1. ira24
  ira24 31 lipca 2017

  po malutku do przodu widzę 😀

 2. impreator
  impreator 31 lipca 2017

  aj myślałem ,że coś więcej

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

error: Treści są chronione!