Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Uwaga! Jeszcze trochę!

Praca nad stroną jest w trakcie Metin2 Mody

Z racji opóźnień jakie nas zastały.. Finalnie oddamy Metin2 Mody do waszego użytku pod koniec kwietnia, jak widać jest jeszcze sporo pracy. Większość to szczegóły, które trzeba rozwiązać, większymi usterkami zajmujemy się od ręki.

Social media w większości są zrobione, na bieżąco uzupełniamy treść i reklamujemy się do większej grupy odbiorców, został nam już tylko Fanpage na Facebook’u oraz stworzenie filmów przedstawiających działanie naszych programów na YouTube oraz Dailymotion. Zapraszamy do śledzenia nas póki co na Instagramie, Twiterze, Pintereście oraz Google Plus, będzie nam na pewno bardzo miło!

Metin2 Wallpaper 19
Autor: Cave

Większość stron jest już uzupełnionych treścią, pełne opisy, zrzuty aplikacji oraz instrukcje. Pobieranie/Download na razie nie jest dostępny, w następnej aktualizacji wszystko powinno już działać, prosimy o cierpliwość! Co do pobierania, wszystko zostało już ustalone z serwisem, który będzie udostępniał nasze pliki.

Specjalne podziękowania dla wszystkich uczestników w beta testach, które trwały ostatnie 2 dni. Było to dla nas bardzo pomocne, wykryliśmy dwanaście poprawek, które usunęliśmy następnego dnia. Według nas oraz graczy, którzy nam w tym pomagali nasze narzędzie usprawniające grę w Metin2 są gotowe do użytku! Osoby, które aktywnie pomagały nam w zmianach, oczywiście otrzymały kupon Smoczych Monet do wybranego serwera.

Zachęcamy do przeglądania naszej strony, będziemy tu opisywać ewentualne szybkie aktualizacje, noi oczywiście niedługo zaczynamy!

 

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź zakładkę POMOC

Zauważyłeś błąd? Zgłoś to! Napisz do nas na Mail lub Fanpage

Team Metin2Mody.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

7 komentarzy

 1. sura23
  sura23 12 kwietnia 2017

  czekamy 🙂

 2. bodziak76
  bodziak76 12 kwietnia 2017

  oby szybko!

 3. Twalig
  Twalig 18 lipca 2018

  czekamy czekamy

 4. Opytk
  Opytk 18 lipca 2018

  moglibyście już dodać jakieś hacki

 5. ELOZIOM23
  ELOZIOM23 18 lipca 2018

  troszku długo

 6. rEnatusbuff
  rEnatusbuff 18 lipca 2018

  powodzenia!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

error: Treści są chronione!