Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Aktualizacja 1.0.2

Aktualizacja 1.0.2 Metin2Mody.pl

Tak jak wspominaliśmy, kolejna krótka Aktualizacja 1.0.2 Metin2Mody.pl. Wprowadziliśmy kilka ważnych zmian oraz poprawek, które na pewno wpłyną na funkcjonowanie naszych aplikacji do Metin2. Poprawiliśmy kilka szczegółów w Multihack’u, głównie funkcję szybkości ruchu. Aktualnie gdy używamy tego mod’u nie cofa nas do tyłu w trakcie biegania postacią. Naprawiliśmy także odnośniki w zakładce Pomoc oraz uzupełniliśmy dostępne poradniki o kilka dodatkowych porad.

W Bonus Switcher poprawiono przeskakujące bonusy, wyeliminowano ten błąd i zwiększono obroty aplikacji. Wcześniej problem występował podczas mieszania wielu przedmiotów za jednym razem, sprawdziliśmy to i rzeczywiście usterka występowała, od razu wzięliśmy się do pracy po kilku godzinach zauważono kilka błędów w kodzie, które poprawiono. Aktualnie SwitchBot mixuje bez problemu.

Metin2 Wallpaper 16
Autor: Gameforge

WH/DMG/NOK tutaj natomiast poprawiliśmy atak podczas korzystania z polimorfii. Wcześniejszy problem polegał na wylogowywaniu podczas korzystania z marmuru dzikiego psa, na niektórych serwerach i rzeczywiście tak było. Głównie testowane były małe pająki, dlatego usterka została wykryta tak późno. Naprawiliśmy to, id dzikiego psa zostało zaktualizowane, a problem nie występuje.

Co dalej? – (W trakcie)

  • Nieszczęsny Facebook
  • Promocja strony

Nadal walczymy z Facebook’iem, a dokładniej z rozreklamowaniem go, co niestety nie jest łatwe. Cały interfejs z pozycji Fanpage’a jest także skomplikowany, więc dopiero się uczymy dobrze go obsługiwać. Zainwestowaliśmy trochę w promocję reklamy, z prawej strony znajdziecie naszych nowych partnerów.

 

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź zakładkę POMOC

Zauważyłeś błąd? Zgłoś to! Napisz do nas na Mail lub Fanpage

Team Metin2Mody.pl

5 komentarzy

  1. KornelWP
    KornelWP 20 lipca 2018

    polecam, działa serio

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

error: Treści są chronione!