Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Aktualizacja 1.0.3

Aktualizacja 1.0.3 Metin2Mody.pl

Kolejna Aktualizacja 1.0.3 Metin2Mody.pl, kolejne poprawki. Dziękujemy za liczne zgłoszenia bug’ów nawet tych najmniejszych, staramy się przystosować nasze aplikację do miana perfekcyjnych, dlatego nawet najmniejszy problem jest dla nasz ważny i staramy się go usunąć jak najszybciej.

Co poprawiliśmy tym razem? Głownie zajęliśmy się FishBot’em, a dokładniej częstotliwością wyławiania ryb, według informacji, które uzyskaliśmy był on niedoprecyzowany, niestety musimy to potwierdzić, skupiliśmy się na rybach najbardziej popularnych czyli karaś, ryba mandaryna, no ale co z innymi? Dodaliśmy po prostu alternatywę stosowaną, także w auto łowach bez przeprowadzania głębszych testów, aktualnie po 24 godzinach prób i błędów, doszliśmy do tej najlepszej oczywiście naszym zdaniem częstotliwości, liczymy że będziecie nas informować o aktualnej skuteczności łowienia.

Metin2 Wallpaper 26
Autor: Cave

Co dalej? – (W trakcie)

  • dalsza promocja strony
  • Nelios

Kolejny dokładnie przetestowany serwer wkracza do rodziny Metin2 Mody, jest to Nelios. Ostatnimi czasy bardzo popularny i grywalny prywatny serwer Metin2, którego sprawdziliśmy pod kątem działania takich aplikacji jak na przykład MultiHack czy SwitchBot.

Dalsza promocja strony, zaczęliśmy się promować na różnych forach, katalogach i wkrótce zaczynamy z promocją YouTube. Prawdopodobnie zaczniemy współpracować z kanałami połączonymi tematycznie z Metin2, a dokładniej z osobami, które prowadzą serie typu „Metin2 na modach”. Co z tego będzie, nie mamy pojęcia, dowiemy się za jakiś czas. Liczymy, że wszytko się uda.

Zapraszamy także, do testowania DMG Hack.

 

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź zakładkę POMOC

Zauważyłeś błąd? Zgłoś to! Napisz do nas na Mail lub Fanpage

Team Metin2Mody.pl

2 komentarze

  1. lucynka98
    lucynka98 26 kwietnia 2017

    supcio 😀

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

error: Treści są chronione!