Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Hosting pobierania padł – Przepraszamy za problemy!

Hosting pobierania Metin2Mody.pl

Uwaga! Padł hosting pobierania Metin2Mody.pl plików, najpóźniej jutro czyli 06-07-2017 dodany zostanie nowy, pobieranie wstrzymane. Przepraszamy.

Dostaliśmy wiele wiadomości, że nie działa pobieranie/download plików. Skontaktowaliśmy się z supportem naszego hostingu co się stało, otrzymaliśmy w wiadomości zwrotnej adnotację o trwających pracach, poczytaliśmy o tym znacznie więcej. Po kilku ciekawych tematach na forach oraz w komentarzach różnych artykułów, dowiedzieliśmy się znacznie więcej. Okazało się, że hosting miał wielkie problemy, od ataków po problemy z dostawą. Postanowiliśmy zrezygnować z ich usług i znaleźć znacznie lepszy, wydajny i co najważniejsze stabilny hosting, na którym będziemy mogli polegać i my.

Metin2 Wallpaper 13
Autor: Cave

Przeszukaliśmy sporo internetu, przeczytaliśmy wiele recenzji i znaleźliśmy kilka ciekawych hostingów plików, które zamierzamy przetestować, ważna tu będzie także wasza opinia. Oczywiście kolejne zmiany mogą nastąpić, nie zakładamy, że to będzie już główny serwis plików, z którego będziemy korzystali. Wychodzimy z założenia, najpierw testy, które udostępniają nam wyniki, potem decyzja czy szukamy innego wyjścia czy zostajemy przy aktualnym.

W kolejnej aktualizacji, opiszemy wybrany przez nas serwis oraz uaktywnimy wszystkie linki pobierania, o czym także was poinformujemy, póki co musimy załatwić wszelkie formalności oraz wygenerować nowe odnośniki.

Zapraszamy do pobierania naszych aplikacji:

 

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź zakładkę POMOC

Zauważyłeś błąd? Zgłoś to! Napisz do nas na Mail lub Fanpage

Team Metin2Mody.pl

 

3 komentarze

  1. sssda
    sssda 6 lipca 2017

    Czy dzisiaj da rade coś pobrać stąd ?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

error: Treści są chronione!