Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Linki poprawione – Można pobierać!

Linki Poprawione Metin2Mody.pl

Po kilku godzinach oczekiwań nareszcie dostaliśmy odpowiedź i podjęliśmy współpracę z filesdownloads.pl. Jest to bardzo dobry hosting pików z wysoką oceną wśród użytkowników jak i różnych for tematycznych. Wszystkie linki zostały poprawione, aplikacje można pobierać bez obaw i bez limitów, które obowiązywały wcześniej. Files Downloads ma bogatą ofertę i przygotowało dla nas ciekawy pakiet usług, który mamy w planach wykorzystać, oczywiście wstępnie zrobimy testy i sprawdzimy jak to wyjdzie w praniu. W górnej mierze liczymy na waszą opinię, sami jesteśmy zadowoleni z tej zmiany, mamy nadzieję, że wam także się spodoba.

 • Linki zaktualizowane, a wszystkie odnośniki podmienione
 1. Bonus Switcher
 2. DMG/WH/NOK
 3. FishBot
 4. MultiHack

Aby pobrać nasze narzędzia, wystarczy nacisnąć w przycisk „Pobierz”. W razie jakichkolwiek problemów, niezwłocznie prosimy o kontakt.

Metin2 Wallpaper 24
Autor: Cave

Co dalej?

Planujemy większą aktualizację naszej witryny Metin2Mody od szybkości ładowania, po zwiększenie zdobywanego ruchu z wyszukiwarek oraz ogólną promocję strony za pomocą płatnych narzędzi. Mamy nadzieję, że pomoże nam to znaleźć nowych odbiorców, którzy będą korzystać z naszych aplikacji oraz tym samym dzielić się nimi ze swoimi znajomymi.

Plany są większe, ale jak wiadomo na wszystko potrzeba czasu. Cieszymy się, że nasze grono od Kwietnia znacznie się powiększyło, dziękujemy także za miłe słowa w wysyłanych do nas wiadomościach, to naprawdę motywujące.

 

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź zakładkę POMOC

Zauważyłeś błąd? Zgłoś to! Napisz do nas na Mail lub Fanpage

Team Metin2Mody.pl

 

7 komentarzy

 1. Carioluu
  Carioluu 8 lipca 2017

  Uaaa ale zasysa 😀

 2. Kopselek
  Kopselek 8 lipca 2017

  GJ MY FIRENDS XD

 3. Gryrent
  Gryrent 8 lipca 2017

  :)))))))))))))))))))

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

error: Treści są chronione!